Yrd. Doç. Dr. Z. Eren Koçyiğit

Eren KoçyiğitZ. Eren Kocyigit Hacettepe Üniversitesi İngilizce İktisat bölümünden mezun olduktan sonra Bilgi Üniversitesi Bankacılık & Finans bölümünde yüksek lisansını, Bahçeşehir Üniversitesinde İşletme Doktorasını tamamlamıştır.
2012 yılından beri Bahçeşehir Üniversitesi ve Bilgi Üniversitesi bünyesinde Mobil Pazarlama, Dijital Pazarlama, CRM ve Yüksek Teknoloji Pazarlaması derslerini vermektedir. Nişantaşı Üniversitesinde Yardımcı Doçent olarak görev yapmaktadır
İş hayatına Türkiye İş Bankası’nda başlayan Z. Eren Koçyiğit, İş Bankası bünyesinde satış, pazarlama ve iş geliştirme alanlarında farklı görevler üstlenmiştir. İş Bankası’nın ardından iş hayatına Tikle’de devam etmiş; ürün yönetimi, pazarlama ve iş geliştirme direktörü olarak ürün yönetimi, mobil uygulamalar, mobil içerik servisleri, katma değerli servisler ve dijital/mobil pazarlama alanlarında farklı projeler yürütmüştür.
2013 yılında NBT (Next Big Thing) markasını hayata geçirmiştir. NBT (http://nbtdigital.com/), İstanbul ve Londra ofisleri ile hem kendi teknoloji ürünlerini geliştirmekte hem de ulusal ve uluslararası bir çok firmaya pazarlama ve teknoloji alanında hizmetler sunmaktadır.